Російські пані готові з вигодою для себе відправляти чоловіків на бійню в Україну

Матеріальні блага - насамперед, а "бабы еще нарожают".

Кожен десятий російський доброволець вирушає на війну проти України, тому що його дружина постійно пиляє, їй постійно чогось не вистачає, а вона звикла до гарного життя. Таку статистику навів мер російської Воркути Ярослав Шапошніков в ефірі регіонального телебачення.

"Десь відсотків десять із тих добровольців, які добровільно йдуть на фронт, йдуть через те, що їхні дружини звикли до хорошого життя", - сказав мер.

Росіянка, яка, ймовірно, проживає в тимчасово окупованому Криму, поділилася «бізнес-ідеєю», яка допоможе їй заробити на мобілізації.

Вона розповіла, що її знайомого скоро мобілізують. Поки цього не сталося, вона просить його одружитися, щоб після смерті в Україні вона змогла отримати 7 мільйонів рублів від держави, пише «Главред».

Жінка щиро обурювалася, що знайомий не поспішає одружуватись, хоча для неї «це дуже важливо», бо дозволить закрити іпотеку.

babi1

«У мене 2 неповнолітні дитини, я зможу отримувати пільги та допомогу. Важко уявити, скільки таких чоловіків у Криму могли б допомогти самотнім жінкам вирішити питання із боргами. Жах, що доводиться їх умовляти», - поскаржилася «бізнесменка».

Росіянка додала, що для чоловіків також безумовний плюс у цій ситуації. Адже якщо він одружується, то йому «буде до кого повертатися, буде та, яка його чекатиме».

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.