У Росії не всі раді заривати на цвинтарях біосміття з ПВК «Вагнер»

Невдоволеним загрожує до 15 років позбавлення волі.

Адміністрація Гарячого Ключа Краснодарського краю РФ заборонила ховати воїнів ПВК "Вагнер" на цвинтарі станиці Бакинської. Як повідомляє видання "ОстроВ", про це пишуть російські ЗМІ із посиланням на голову міста Сергія Білопольського.

Російський мер заявив, що поважає бійців ПВК "Вагнер", проте місцеві жителі просять його не перетворювати курорт на місце масового поховання. На цьому цвинтарі ховають здебільшого зеків-вагнерівців, які не мають родичів або тих, від яких відмовилися рідні. Число таких поховань наближається до 500.

Власник ПВК Євген Пригожин у відповідь заявив, що привезе тіла ще восьми "двохсотих", похорон яких намічено на 19 березня, до будинку Білопольського.

Пізніше прес-служба ватажка "вагнерівців" поширила заяву Пригожина, в якій він заявив, що похорон відбудеться в неділю в плановому порядку. "І якщо адміністрація Гарячого Ключа протидіятиме тому, щоб ми могли поховати наших бойових товаришів, то ми вживатимемо відповідних заходів та рішень", - пригрозив він.

Білопольський, у свою чергу, запевняє, що питання про поховання на цвинтарі станиці Бакинської безпритульних зеків має вирішуватись на рівні губернатора Краснодарського краю.

Щоправда, з сьогоднішнього дня висловлювати чи якось взагалі виявляти якесь невдоволення щодо біовідходів, що надходять з України, загрожує росіянам серйозними неприємностями.

Путін підписав закони, які встановлюють відповідальність за «дискредитацію» та «фейки» щодо добровольців та найманців, які беруть участь у бойових діях в Україні.

Тепер норми, окрім військових та органів влади, поширюватимуться на «добровольчі формування, організації чи особи», які «сприяють виконанню завдань, покладених на Збройні Сили РФ».

«Дискредитація» добровольців і найманців, вчинена вперше, вважатиметься адміністративним правопорушенням і каратиметься штрафом: до 50 тисяч рублів для громадян, до 200 тисяч для посадових осіб і до 500 тисяч для юросіб.

Повторна «дискредитація» буде кримінальним злочином із максимальним покаранням до 15 років позбавлення волі у разі обтяжливих обставин. Таке саме максимальне покарання передбачено за «фейки».

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.