Американські танки Abrams приїдуть в Україну на початку осені

Хоч танки потраплять на озброєння ЗСУ пізніше за Leopard 2 чи Challenger 2, але це все одно станеться швидше, ніж озвучувалося раніше.

Очільник оборонного відомства США Ллойд Остін під час слухань у Сенаті у четвер, 11 травня, розкрив більше інформації про те, коли ж американські танки Abrams посилять Збройні Сили України – про це розповідає видання "Голос Америки".

За його словами, наразі США "перемістили декілька танків на тренувальний полігон, щоб українці почали навчання" – і до їхнього завершення машини вже будуть доступні да експлуатації, заявляє очільник Пентагону. "За нашими прогнозами, це відбудеться на початку осені", – стверджує Ллойд Остін.

Окремо він наголошує на тому, що термін передачі понад трьох десятків танків доволі значний, бо США не тільки передає машини, але й готують інфраструктуру, щоб підтримувати експлуатацію Abrams в Україні.

Таким чином, терміни постачання танків Abrams зрештою зсунулися у позитивному для нас напрямку, враховуючи що раніше озвучувалася інформація про те, що ці танки можуть приїхати в Україну взагалі у 2024 році.

Ще наприкінці квітня стало відомо, що наші танкісти вже влітку мають розпочати навчання на американські Abrams. Тоді ж повідомлялося, що навчання пройдуть одразу 250 наших військових, і це цілком може натякати на те, що танків насправді може бути більше.

Раніше також повідомлялося, яка саме версія танків Abrams посилить наші Збройні Сили – це M1A1 SA, яку сьогодні експлуатує і сухопутні війська США, і це насправді один з найкращих для нас варіантів серед усіх можливих, - пише видання DEFENSE EXPRESS.

***

Американські танки Abrams, необхідні для навчання українських сил, прибули до Німеччини раніше графіка. Про це 12 травня повідомив телеканал Sky News.

Зазначається що бойові машини прямують на військову базу Графенвер, де через два-три тижні розпочнеться навчання українських військових.

За словами американської сторони, 31 танк M1A1 Abrams, необхідний для тренувань, прибув до порту німецького міста Бремерхафен минулих вихідних. Доставка техніки на кілька тижнів випереджає графік, який було намічено під час зустрічі військових лідерів у Німеччині минулого місяця.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.