У Петербурзі суд засудив до двох років умовно пенсіонерку, яка поклала записку на могилі батьків путіна

"Ви виростили виродка та вбивцю", - написала жінка.

Суд у Санкт-Петербурзі засудив 60-річну пенсіонерку Ірину Цибанєву до двох років умовно за те, що вона залишила на могилі батьків очільника Кремля Володимира Путіна записку з проханням забрати сина "до себе". Про це повідомляють видання "Новая газета Европа"

Напередодні дня народження російського президента 6 жовтня 2022 року росіянка прийшла на Серафимівське кладовище, на могилу батьків голови правлячого режиму РФ і залишила там записку.

"Батьки маніяка, заберіть його до себе. Від нього стільки болю і біди, весь світ молить про його смерть. Смерть Путіну. Ви виростили виродка і вбивцю", - говорилося в тексті цидулки. 

Суд спершу відправив пенсіонерку під домашній арешт. Тепер жінку визнали винною в "нарузі над місцями поховань із мотивів політичної ненависті". Цибанєвій призначили два роки випробувального терміну.

Пенсіонерка під час судового процесу заявила, що в її діях не було "політичної ненависті".

"Після перегляду новин мене накрив страх, мені було дуже погано. Він мене так сильно накрив, що я не могла з ним впоратися, у цьому, напевно, моя провина", - пояснила свій мотив росіянка.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.