Слідом за Стрєлковим-Гіркіним, на московії пов'язали і колишнього Діда мороза з Донбасу

Павло Губарєв також вирішив, що на росії є якісь закони та свободи.. Даремно)

Сьогодні, 21 липня, Міщанський суд Москви звинуватив колишнього "міністра оборони" так званої "ДНР" Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) у закликах до здійснення екстремістської діяльності та відправив його у СІЗО. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Терориста звинувачують у публічних закликах до екстремістської діяльності з використанням ЗМІ або інтернету. За цією статтею йому може загрожувати до п'яти років позбавлення волі.

Гіркін свою вину не визнав, та попросив дати йому домашній арешт і заявив, що не ховатиметься в інших країнах, оскільки засуджений за кордоном до довічного терміну у справі про збиття літака MH17 на Донбасі.

Суд заарештував Гіркіна до 18 вересня. 

А слідом за Гіркіним сьогодні на нари вирушив і колишній масовик-витівник з Донецька Павло Губарєв, який колись грав на дитячих ранках роль Діда мороза, а 2014-го року раптом вирішив, що є "народним губернатором Донбасу". Повідомляється, що дізнавшись про затримання свого подільника терориста Гіркіна, відставний Дід мороз-губернатор, у супроводі купки співчуваючих, прибув до суду, де став самотнім протестним пікетом.

Однак клоун не врахував, що Росія – це не Україна, і висловлювати публічно будь-який протест у московії не можна, від слова взагалі. Протест тривав недовго. Губарєва зачіпали люди у формі та відвезли у невідомому напрямку. Купка соратників, що залишилася, мляво помичала "ганьба", і розійшлася.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.