Погромників у Махачкалі звинувачують лише у...«нецензурній лексиці»

Пошук євреїв для розправи слідчі органи не побачили.

Стосовно учасників погрому в російській Махачкалі порушують справи за статтею про дрібне хуліганство. Зокрема, їх звинувачують у "нецензурній лайці в громадському місці", повідомляє Медіазона.

Дагестанські районні суди почали публікувати тексти перших ухвал у справах про адміністративні правопорушення проти учасників погрому в аеропорту Махачкали 30 жовтня.

Журналісти виявили в базі суду 15 таких справ, що надійшли 31 жовтня та 1 листопада. Верховний суд республіки також повідомляв про 15 учасників заворушень, яких відправили під адміністративний арешт.

У всіх випадках йдеться про статтю 20.1 КоАП РФ - дрібне хуліганство, хоча деякі справи позначені на сайті суду за статтею про непокору поліції. Журналісти помітили, що рішення однотипні, і процитували фразу, що повторюється в них:

"ПІБ1 в 03 години 15 хвилин ДД.ММ.РРРР., перебуваючи в громадському місці, на "В", виражався нецензурною лайкою, поводився агресивно, на зауваження припинити протиправні дії не реагував, тим самим виявив непокору законним вимогам співробітника поліції".

Крім справ про хуліганство та непокору до судів Дагестану з 30 жовтня надійшли 82 протоколи про порушення порядку проведення мітингу. 56 із них припали на суд неподалік аеропорту Махачкали.

Нагадаємо, 30 жовтня в аеропорт Махачкали прорвався натовп і "шукав євреїв", які нібито мали приїхати рейсом з Ізраїлю. Погромники ламали двері до приміщення аеропорту, зупиняли автомобілі та перевіряли паспорти. Пізніше стало відомо, що під час заворушень було поранено понад 20 людей.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.