ЦАХАЛ збив балістичну ракету за межами атмосфери Землі

Ймовірно, це перший випадок бойових зіткнень у космосі.

Армія оборони Ізраїлю за допомогою системи Arrow збила балістичну ракету за межами земної атмосфери, що, ймовірно, стало першим в історії бойовим зіткненням у космосі. Про це повідомляє The Telegraph.

Ракета була випущена з території Ємену підтримуваною Іраном угрупованням хуситів і пролетіла майже 1000 миль (1600 км) над Аравійським півостровом на шляху до своєї мети — ізраїльського портового міста Ейлат.

Міністерство оборони Ізраїлю опублікувало відеозапис, на якому відображено момент перехоплення. ЦАХАЛ заявив, що військово-повітряні сили країни відслідковували траєкторію ракети і перехоплювали її «в найбільш вдалий оперативний час і місце». Інші деталі збиття не наводяться.

raketa2

Як пише видання, це перший випадок, коли розроблену близько 25 років тому США та Ізраїлем систему ПРО Arrow використовували для збиття балістичної ракети великої дальності, на великій висоті та високій швидкості.

Робота над американо-ізраїльським проектом Arrow розпочалася у 1986 році для захисту від іракських атак під час першої війни у Перській затоці.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.