Болгарія почала передавати 100 БТРів Україні: стан - який є...

Але для ЗСУ зараз важлива будь-яка допомога.

Болгарія почала відвантаження 100 БТРів для України. Це сталось після безрезультатної спроби болгарського президента Румена Радева заблокувати передачу до України 100 БТРів та успішного подолання вето парламентом крани.

Мова йде про БТР-60, які були понад 40 років тому придбані для внутрішніх військ, але майже не використовувались. Й на фото від болгарського видання BGNES добре видно, що стан машин далекий від ідеального.

bt2

На фоні реального стану машин питання як сприймати позицію Румена Радева, який заявив, що ці машини можуть бути використані для охорони кордону та рятувальних операцій. Й не дивно, чому самі болгарські парламентарі називали позицію президента - ганьбою.

І хоча стан машин дійсно який є, але варто зазначити, що передача цих машин - допомога, а не комерційне постачання. Окрім того, наразі Збройні Сили України потребують будь-якого озброєння й не в тій ситуації, коли можливо щось обирати, - зазначає видання DEFENSE EXPRESS.

Зрештою українська оборонна промисловість має напрацьовані серійні рішення з перетворення БТР-60 на значно сучасніші машини, які можуть бути, як у ролі бронетранспортера, так й машин зв'язку, командно-штабних чи евакуаційних.

bt3

Один із варіантів модернізації БТР-60 від української компанії

Також видання зазначило, що окрім самих бронетранспортерів Болгарія передає їх з наявним озброєнням, а також запасними частинами до них. А фінансування логістичних витрат взяла на себе одна з країн, яка бере участь у зустрічах у форматі "Рамштайн". 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.