Польська поліція затримала фермера із прапором СРСР та плакатом, адресованим путіну

На скандальному плакаті було написано: "Путін, наведи порядок і в Україні, і в Брюсселі, і з нашими урядовцями".

На одному з плакатів, які польські фермери 20 лютого розвісили на своїх прапорах, блокуючи український кордон, помітили напис з закликом до Путіна "навести лад в Україні". Про це повідомила газета Wyborcza

На скандальному плакаті було написано: "Путін, наведи порядок і в Україні, і в Брюсселі, і з нашими урядовцями". Поруч з ним був прикріплений прапор СРСР.

Коли журналіст видання звернув увагу на скандальний банер, організатори не приховували свого здивування ситуацією. Вони підкреслили, що учасники протесту несуть індивідуальну відповідальність за зміст плакатів.

Фермера затримано польською поліцією, - про це з посиланням на поліцію Польщі пише низка Телеграм-каналів. 

Ситуацію прокоментував глава МВС Польщі Марчін Кервінський, який підтвердив, що проти автора плаката будуть вжиті заходи. "Поліція та прокуратура проводять дії проти його автора. Згоди на такі злочинні дії не буде", – написав міністр у Twitter (X).

Генеральна консулка Польщі у Львові Еліза Дзвонкевич рішуче засудила дії польських фермерів на польсько-українському кордоні, перепросила "у воюючої України", вказавши, що не вірить у те, що це справа рук "справжніх" її співвітчизників.

"Я не можу вдавати, що не бачу цих ганебних дій Польщі на польсько-українському кордоні, - пише вона у Facebook. - Прошу вибачення у вас, дорогі українські друзі. Те, що відбувається, не може бути справою рук моїх співвітчизників".

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.