Польща планує запровадити суттєві обмеження на українську продукцію

Це цукор, птиця, яйця, заморожена малина, яблучний сік, соняшникова олія та ріпакова олія. 

Польська влада має намір ввести обмеження на українські продукти, як цукор, м'ясо птиці, яйця, заморожена малина, яблучний сік, соняшникова та ріпакова олія. Таким чином планується замінити обмеження на зерно.

Про це повідомив міністр сільського господарства Польщі Чеслав Секерський.

"Ми прагнемо укласти двосторонню угоду з Україною, яка могла б ефективно замінити ембарго на зерно, а також розширити сферу захисту ринку на інші чутливі продукти, такі як цукор, птиця, яйця, заморожена малина, яблучний сік, соняшникова олія та ріпакова олія. Зрештою, ми хочемо, щоб були введені суттєві обмеження на ввезення чутливих товарів з України з урахуванням детальних, і навіть жорстких прикордонних перевірок", - повідомив міністр.

Глава відомства сільського господарства зазначив, що в результаті значного відкриття ринку Європейського Союзу та припливу товарів з України найбільші втрати понесли саме польські фермери.

"Немає сумнівів, що Україні потрібно допомагати, але відкриття імпорту сільськогосподарської продукції до ЄС не може мати такої форми, як зараз, оскільки фермери з Польщі та інших країн ЄС не витримають конкуренції", - зазначив міністр Секерський.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.