Вертоліт із президентом Ірану Ібрахімом Раїсі потрапив в аварію.

Чи живий Ібрахім Раїсі - невідомо.

Сьогодні, 19 травня, вертоліт, на борту якого був президент Ірану Ібрахім Раїсі, потрапив в аварію неподалік кордону республіки з Азербайджаном. Про це повідомляє Tasnim.

За даними ЗМІ, пригода сталася в районі села Узі. Цей район є одним із найбільш важкодоступних в Ірані.

Кореспондент IRNA повідомляє, що приблизно через годину, як з'явилася інформація про подію, рятувальні загони прибули до оголошеного місця. Ведуться пошуки членів екіпажу.

За даними Tasnim, також до місця передбачуваної посадки вертольота було направлено 8 карет швидкої допомоги.

Агентство SNN стверджує, що причиною жорсткої посадки гелікоптера стала підвищена туманність. Загалом у колоні з президентом Ірану було три вертольоти. За даними ЗМІ, двоє з них дісталися місця призначення, а третій — з Раїсі на борту — здійснив «жорстку посадку».

Крім Раїсі, на борту було кілька інших чиновників. Імовірно, разом із ним був і глава МЗС Ірану Хосейн Амір Абдулахіян. Про їхній стан поки що невідомо.

Як повідомляє журналіст Mehr, президент вижив, йому разом із рештою пасажирів доведеться пройти відстань по суші, щоб дістатися Тебризу — міста у Східному Азербайджані.

Уряд Ірану сформував новий надзвичайний уряд після краху вертольота Ібрахіма Раїсі.

Незадовго до жорсткої посадки Раїсі зустрічався із президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим на державному кордоні країн.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.