«Зірка» з Краматорська Галина Безрук індиферентна до російських бомбардувань України

«Я вибираю сім’ю, а не Батьківщину»,  – заявила актриса.

34-річна уродженка Краматорська, актриса Галина Безрук, яка знялась в серіалах "Останній москаль" та "Слуга народу", залишилась жити в Росії та пожалілась, що українці відписуються від неї в Instagram.

Про це вона заявила в інтервʼю російському пропагандистському виданню Gazeta.ru.

Так, Безрук каже, що останнім часом вона зіткнулась з великою кількістю гейту в соцмережах з боку користувачів з України.

"Я не хочу заглиблюватися в цю тему, але мій глядач, який був зі мною з моєї батьківщини, можеш собі уявити, як він реагує зараз, що я перебуваю там, де перебуваю. Від мене тисячами відписуються в Instagram", – поскаржилась акторка.

На думку Галини Безрук, її позиція стосовно розв'язаної Росією війни в Україні мала б бути усім зрозумілою, адже її чоловік і дитина – росіяни. Тому вона не заглиблюється в повідомлення, які їй надсилають.

"Просто бачу перше слово і одразу блокую. Я навіть не розбираюся, у мене немає часу кожному диванному критику пояснювати ситуацію, яка склалася у мене. Якщо трохи поворушити мізками, цілком зрозуміло, чому я перебуваю там, де я є. Хто мій чоловік, хто моя дитина - якої вони національності. Я обираю сім’ю. Я не обираю батьківщину, я обираю сім’ю. Найближчих мені людей – себе і сім’ю", - зазначила українська акторка.

Оскільки чоловік Безрук, актор Артем Алексєєв, росіянин, вони переживають і за те, що його можуть мобілізувати.

"Сьогодні вранці я запитала чоловіка, як ми відзначатимемо Новий рік. Він мені відповів: "Подивися на мене. Ти бачиш, що коїться? Ти розумієш, що мені може будь-якої миті прийти повістка? Який Новий рік?", - переповіла розмову з чоловіком Галина Безрук.

За матеріалами "24Кіно", "ЄcпреcоTV"  

Комментарии

+4 # Eduard 26.10.2022 21:15
Батьків та батьківщину не вибирають, все інше людина вибирає сама.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.