Тупий, але тато у «СВО»

Відрахований за неуспішність із російського вишу син учасника війни з найнижчим балом в історії фізтеху зможе перенаступати за квотою необмежену кількість разів.

Відрахований із МФТІ після першої сесії син учасника війни в Україні Дмитро Ж., який вступив до виші за пільгою з найнижчим балом в історії ВНЗ, зможе знову скористатися пільгою для вступу. Про це «Підйому» повідомили у прес-службі МФТІ.

«У цій редакції Закону про освіту норма про вступ учасників "СВО" та їхніх дітей до вишів рф на пільгових умовах не має терміну дії, що дає підстави скористатися пільгою необмежену кількість разів», — уточнили у прес-службі вишу.

Про те, що сина учасника війни в Україні, який надійшов до МФТІ за пільгою з найнижчим балом в історії ВНЗ, відрахували після першої сесії, стало відомо напередодні. Як розповів сам Дмитро у своєму блозі на ютубі, проблеми з навчанням у нього почалися практично відразу після вступу - він пропустив велику кількість пар через хвороби, а пізніше не зміг подужати новий матеріал.

За словами Дмитра, після відрахування він планує зайнятися тренуваннями, аби «бити людей».

"Мені це подобається. Але мені подобається бити людей, коли вони хочуть побити мене, і вони ніби не проти, щоб я побив їх. Це називається спаринги», — сказав юнак.

У липні 2023 року син учасника війни в Україні Дмитро повідомив, що його взяли до МФТІ зі 127 балами ЄДІ – 57 з російської мови та 70 з математики. Мінімальний прохідний бал у вузі – 290 балів. Як третій предмет молодий чоловік здавав фізику, але для вступу була потрібна інформатика.

За словами віце-прем'єра Дмитра Чернишенка, загалом квотою скористалися близько восьми з половиною тисяч учасників війни в Україні та їхніх дітей. Як з'ясували «Важливі історії», до провідних російських університетів з пільги надійшли понад 800 осіб, деякі з яких навіть не складали іспити.

Джерело: "Новая газета Европа"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.