Росіян допустили до змагань з джиу-джитсу, Україна - оголосила бойкот

Міжнародна федерація дозволила брати участь спортсменам із країни-агресора у нейтральному статусі.

Міжнародна федерація джиу-джитсу (JJIF) допустила російських спортсменів на свої змагання. Як йдеться в офіційному прес-релізі організації, атлетам із країни-агресорки дозволено брати участь у всіх турнірах у нейтральному статусі.

Таким чином, росіяни зможуть взяти участь у чемпіонаті світу з цього виду спорту, який у листопаді пройде в Еміратах.

"Спортсменам та допоміжному персоналу спортсменів, а саме тренерам або офіційним особам з Росії, буде дозволено брати участь тільки як нейтральним спортсменам та допоміжному персоналу спортсменів. Не допускається розміщення національних символів, квітів і прапорів ніде на кімоно та спортивному інвентарі, а також не звучатиме гімн Росії.

Російська федерація джиу-джитсу реєструється без будь-яких згадок слова "Росія" повністю або абревіатурою. JJIF незабаром видасть Положення, яке докладно описує правила участі Російської Федерації у спортивних заходах JJIF, що також стосується будь-яких порушень цієї резолюції. JJIF зазначає, що наразі не існує Білоруської федерації джиу-джитсу, яка була б членом JJIF. Інакше те саме стосувалося б і їх.

Жодна офіційна особа Федерації джиу-джитсу Росії не може брати участь у будь-яких інших заходах JJIF, які не є спортивними змаганнями", - йдеться у повідомленні JJIF.

На цю новину вже відреагували в Україні. Так, чемпіонка Європи з джиу-джитсу Богдана Голуб повідомила, що відтепер бойкотуватиме всі міжнародні турніри, включаючи чемпіонат світу, через допуск туди росіян.

"Сталося те, чого я чекала, але не очікувала, що це буде так скоро. На чемпіонат світу 2022 року в Еміратах, який буде на початку листопада, зареєстровано всю рашистську збірну з джиу.

Я, Голуб Богдана Олегівна, майстер спорту міжнародного класу з джиу-джитсу, член збірної команди України з джиу-джитсу, чемпіонка Європи-2022, віце-чемпіонка Всесвітніх ігор 2022, чорний пояс з бразильського джиу-джитсу, категорично проти та джиу Еміратах", - написала Голуб на своїй сторінці у facebook.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.