Українські паралімпійці виступили проти участі у змаганнях росіян

Національні збірні виступили зі зверненням проти допуску спортсменів із країни-агресора до турнірів.

Національні паралімпійські збірні України з літніх та зимових видів спорту закликали продовжити дискваліфікацію російських та білоруських паралімпійців від міжнародних змагань. Про це йдеться у офіційній заяві на сайті.

У тексті наголошується на ігноруванні спортивної громадськості країн-агресорів звірств та геноциду кремлівських військ в Україні. У зв'язку з цим вітчизняні паралімпійці вимагають не допустити виступи атлетів із Росії та Білорусі на турнірах навіть під нейтральним прапором.

"Страшна, вбивча для українського народу агресія росії триває вже 7 місяців…Фактично війна, розв’язана російськими імперіалістами не тільки проти України, а всього демократичного світу!росія вже повністю втратила свою репутацію в цивілізованому світі і тому була викинута з більшості міжнародних організацій.

І сьогодні вона як держава викинута зі світового спорту, відсторонена від участі у абсолютній більшості міжнародних змагань.

Але вже зараз, навіть коли ще не пройшов шок і жах від того, що в 21 столітті в центрі Європи може відбуватися війна проти мирного українського народу, росія та її маріонетка білорусь роблять відчайдушні спроби повернутися до міжнародної спортивної спільноти.

В хід йдуть злочинні і вбивчі кошти на кшталт «спонсорства», і в спортивний світовий загал вкидається цинічний меседж: «Спорт поза політикою», знищуючи гуманну місію світового спорту: «Спорт заради миру, спорт  - це право і прагнення всіх цивілізованих націй досягти миру у світі».Ігнорування цінностей миру і індиферентність до масових вбивств в результаті агресії нецивілізованих країн  сповідують окремі суб’єкти світового спорту і організації, в які вони входять, де у керівництві присутні російські представники.  Саме вони закликають забути злочини проти людства з боку росії і повторно ставлять питання про допуск спортсменів росії та білорусі до міжнародних змагань!

Але ми пам'ятаємо, як в соціальних мережах і на міжнародних змаганнях представники російського і білоруського спорту, спортсмени, тренери, офіційні представники відверто і безсоромно підтримали криваві дії російських вбивць та пишались тим, що їхні держави напали на Україну і головне, що вони досі пишаються цим, в тому числі, під час міжнародних спортивних заходів.

Російський та білоруський спортивний загал, на жаль, не здатний бачити десятки тисяч вбитих мирних громадян України: жінок, дітей, людей з інвалідністю!.. А російська армія вже намагається не тільки захопити Україну, а й здійснити геноцид українського народу і стерти Україну з політичної мапи світу.У зв’язку з цим українські паралімпійці заявляють, що сьогодні на тлі масових вбивств з боку агресорів і терористів питання повернення росії та білорусі у паралімпійський спорт не може навіть обговорюватися, а також у варіанті їхнього виступу під нейтральним прапором.

Сьогодні весь український паралімпійський загал вимагає від усіх спортивних федерацій міжнародного паралімпійського спорту категоричного недопуску російських та білоруських спортивних представників до участі у міжнародному спорті.Ми впевнені у справедливості  наших вимог, які реалізують право усіх націй і держав на мир і розвиток та знаємо, що наші вимоги солідарно підтримані усіма демократичними і цивілізованими державами і їхніми спортивними спільнотами!

Великий міжнародний спорт повинен зупинити війну, вбивства і геноцид народів!

СПОРТ  - ЦЕ МИР!.."

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.