Рада схвалила персональні санкції проти екскапітана збірної України Тимощука

Зрадник продовжує працювати у тренерському штабі російського "Зенита".

Верховна Рада України ухвалила законопроєкт 8245, яким схвалила персональні санкції проти спортсменів. Серед них опинився ексгравець збірної України з футболу Анатолій Тимощук.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

Ексфутболіст збірної України опинився у списку 56 спортсменів (55 - російських), відносно яких застосували обмежувальні заходи.

Термін дії санкції проти Тимощука та інших спортсменів зі списку складає десять років. У ньому вказано 18 пунктів з обмежувальними заходами проти ексфутболіста, серед яких - блокування активів та обмеження торгівельних операцій, зупинення виконання економічних та фінансових зобов'язань, а також позбавлення державних нагород та інших форм відзначення, що стосується саме Тимощука.

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну Тимощук не висловлював позиції щодо воєнних дій РФ та продовжує працювати у тренерському штабі російського "Зенита".

У березні 2022 року проти Тимощука запровадила санкції Українська асоціація футболу. Головний футбольний орган країни позбавив його тренерської ліцензії, а також виключив з реєстру гравців команди, позбавив усіх титулів, здобутих в Україні та заборонив займатися футбольною діяльністю.

ПО ТЕМІ:  Eкс-капітан «Шахтаря» Анатолій Тимощук про війну: «Не все так однозначно»

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.