Троє спортсменів організували забіг з Харкова до Краматорська, щоб зібрати гроші для військових

Зібрані кошти будуть витрачені на дрони.

205 кілометрів — з Харкова до Краматорська — біжать троє непрофесійних спортсменів. Цей марафон під назвою "Лютий Fast Foot" стартував 27 лютого з Північної Салтівки, - повідомляє "Суспільне".

Співорганізатор забігу і водночас один зі спортсменів Григорій Щербань розповідає: так планують зібрати гроші для військових.

Харків’янин Григорій Щербань за будь-якої погоди виходить на ранкову розминку. П’ятий місяць він готується бігти спортивний марафон під назвою “Лютий Fast Foot” — з Харкова до Краматорська. Григорій — один з його організаторів.

"Я бігав якісь невеличкі дистанції 10-15 км, потім це зупинилося, був спортзал і все. У лютому все почалося дуже потужно, повномасштабне вторгнення, і лютий, мабуть, це відчуття, яке зараз є у кожного українця — це наша лють. Чому до Краматорська? Тому що там наші хлопці, там тривають бої, і треба дивитися туди", — пояснює спортсмен.

Щоб показати єднання сходу та заходу України, до забігу доєднався Павло Рибарук з Івано-Франківщини: "Для чого ми це все робимо? Для того, що наші серця розбиті, і нам треба щось робити, навіть якщо це здається неможливим. Це така подяка, особливо після учорашнього візиту в Бахмут. Я тепер вмотивований ще більше".

Єдина дівчина, яка бігтиме до Краматорська, — Юлія Мележик.

"Будемо збирати на дрони, які ми купимо потім військовим й передамо. Така дистанція безперервно навряд підкориться. Будемо робити зупинки, щоб поїсти, передихнути, але невеличкі звісно. Так, щоб не заклякнути й не перехотілося бігти", — каже Юлія.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.