Замість проросійської IBA створять нову організацію з боксу

Група країн на чолі зі США та Великою Британією хочуть змінити правила у престижному виді спорту.

США та Великій Британії набридли постійні скандали, пов'язані з Міжнародною боксерською асоціацією, і вони створять нову організацію з цього виду спорту. Нагадаємо, що проросійське керівництво IBA вже має давній конфлікт із МОК, а нещодавно оскандалилося допуском на чемпіонати світу спортсменів із країн-агресорів.

За повідомленням Inside the Games, група країн на чолі зі США та Британією планують вийти з організації, яку очолює Умар Кремльов. Натомість вони планують створити нову організацію World Boxing. Онлайн-брифінг із цього приводу запланований на сьогодні, 13 квітня. У ньому візьмуть участь США, Велика Британія та ще кілька європейських країн.

"Чотири лідери боксу дадуть відповіді на питання про цю світову подію, яка покликана забезпечити постійне місце боксу в центрі олімпійського руху та забезпечити краще майбутнє для спорту", – йдеться у заяві організаторів.

Раніше 11 країн бойкотували Чемпіонат світу з боксу під егідою IBA через допуск росіян та білорусів до змагань без жодних обмежень. Крім того, IBA оприлюднила свою систему кваліфікації на Олімпіаду-2024, однак у МОК заявили, що Міжнародна боксерська асоціація не братиме участі в олімпійській кваліфікації з боксу.

ПО ТЕМІ:  Боксерів з Росії та Білорусі викинули з боксерських рейтингів

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.