Українським спортсменам офіційно заборонили змагатися із росіянами

Міністерство молоді та спорту опублікувало відповідний наказ.

Міністерство молоді та спорту України опублікувало наказ, у якому йдеться про заборону участі українських спортсменів у змаганнях, де виступають росіяни та білоруси.

Згідно з документом, обмеження стосуються всіх представників олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видів спорту. Крім заборони на участь профільним органам доручено відкликати з відряджень офіційні делегації у разі участі на турнірах, де змагаються російські та білоруські спортсмени.

"У разі виявлення фактів, зазначених у пункті 2 цього наказу (про відкликання з відряджень, - ред.), особам, які відповідають за відрядження відповідних офіційних делегацій, забезпечити повернення учасників цих офіційних делегацій на територію України або до місць, звідки вони були відряджені", - йдеться у документі.

Також спортивним федераціям рекомендують моніторити можливу участь атлетів із Росії та Білорусі на міжнародних змаганнях та інформувати Міністерство у разі виявлення таких фактів.

А керівникам самостійних структурних підрозділів міністерства тепер необхідно моніторити участь представників всеукраїнських спортивних федерацій зі статусом національної, а також атлетів, що їх представляють, у міжнародних спортивних змаганнях за участю спортсменів з Росії та Білорусі.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.