Колишній вихованець краматорського шахового клубу тужить за м'ясником Пригожиним

«История расставит все точки над «И» - голосить Сергій Карякін.

Колишній вихованець шахового клубу імені А. В. Момота (Краматорськ), а зараз майстер спорту росії з шахів Сергій Карякін відгукнувся на смерть ватажків терористичної ПВК "Вагнер" пронизливим постом у Telegram.

karyakin

Сергій Карякін - переконаний прихильник війни проти України та великий друг бойовиків з так званих "ДНР" та "ЛНР". Так, у червні 2022 року він публічно заявив, що радий санкціям проти росії, оскільки, на його думку, це зміцнить економіку країни. А у липні того ж року шахіст привіз допомогу бойовикам. У червні 2023 року Сергій Карякін також розважав російських убивць у «зоні СВО».

Однак у цьому випадку скорбота зрадника України може зіграти з ним злий жарт. Справа в тому, що на останніх виборах у Росії Сергій Карякін виступав як довірена особа Володимира Путіна. Хто саме розправився з м'ясником Пригожиним та його найближчим оточенням – у цьому немає жодних сумнівів ні в кого. Злісний кремлівський карлик зради не прощає. Тому гросмейстеру тепер потрібно частіше поглядати нагору - чи не летить з даху цегла) 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.