Як виглядає перший прототип підводного човна від команди з України

Підводний човен "Кронос" може виконувати низку місій, зокрема і в режимі дистанційного управління.

Компанія Highland Systems, заснована українською командою розробників, під час міжнародної оборонної виставки IDEX-2023, яка стартує сьогодні, 20 лютого, в ОАЕ (Абу-Дабі) вперше продемонструє прототип свого підводного стелс-човна "Кронос".

У компанії пропонують замовникам доволі цікаву концепцію підводного човна з футуристичним дизайном, призначеного для виконання низки завдань – від комерційних та рятувальних до повноцінних бойових операцій.

kro2

Для останніх підводний човен оснащений шістьома торпедами Black Scorpion від італійської компанії Leonardo – по три одиниці з кожного боку субмарини. Це 127-мм торпеда довжиною 1,1 метра має вагу до 20 кг і здатна уражати цілі на відстані до 3 км.

Підводний човен "Кронос" також може перевозити до 10 десантників (екіпаж при цьому складається з одного капітана-оператора), які можуть вийти з нього безпосередньо під водою.

kro4

Крім того, човном можна керувати дистанційно – при цьому дальність управління по закритих каналах становить понад 250 км.

kro5

У такому варіанті "Кронос" можна використовувати передусім для перевезення понад 3 тонн вантажу.

Субмарина покрита спеціальним композитним матеріалом зверху та зсередини, який виконує функцію збереження тепла, а також ускладнює виявлення підводного човна ворожими сонарами.

Джерело: DEFENSE EXPRESS

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.