Цукерберг анонсував запуск штучного інтелекту від Meta

Доступ до LLaMA буде надано на індивідуальній основі академічним дослідникам, урядовим та громадським організаціям, дослідним лабораторіям по всьому світу.

Генеральний директор Meta Марк Цукерберг оголосив про запуск власної мовної моделі LLaMA, що базується на штучному інтелекті.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення Цукерберга у Facebook.

"Сьогодні ми випускаємо нову сучасну велику мовну модель під назвою LLaMA, яка допоможе дослідникам просувати свою роботу", - написав він.

За словами Цукерберга, мовна модель показала перспективу у генеруванні тексту, розмовах, узагальненні письмового матеріалу та складніших завдань, таких як вирішення математичних теорем або передбачення білкових структур.

"Meta віддана цій відкритій моделі досліджень, і ми надамо нашу нову модель доступній дослідницькій спільноті ІІ", - додав він.

При цьому в компанії попередили, що ще потрібні додаткові дослідження для усунення ризиків упередженості, токсичних коментарів та галюцинацій у великих мовних моделях.

Варто зазначити, що доступ до LLaMA буде надано на індивідуальній основі академічним дослідникам, урядовим та громадським організаціям, дослідним лабораторіям по всьому світу.

Нагадаємо, тиждень тому чат-бот із штучним інтелектом ChatGPT від компанії OpenAI розблокували в Україні. Він володіє українською мовою.

Чат-бот ChatGPT був запущений для публічного використання у листопаді 2022 року і виявив здатність розповідати про все – від рецептів коктейлів до шкільних творів.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.