Петро Порошенко: «Сьогодні ми бачимо, як згортаються реформи...»

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Екс-Президент стурбований проектом бюджету-2010.

Колишній Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook зробив допис, де висловлюється стурбованість проектом бюджету країни на 2020-й рік.

"П‘ять років наша команда впроваджувала реформи, які робили Україну сильнішою, успішною та більш надійною. Сьогодні ми бачимо, як згортаються реформи, - написав Петро Порошенко. - У Бюджеті 2020 не закладено належного фінансування на освітню, медичну та пенсійну реформи. Йде повне ігнорування запитів суспільства та соціально-економічної ситуації в державі.

Одній із найуспішніших реформ – реформі децентралізації у бюджеті взагалі немає місця. Упродовж останніх 5 років завдяки децентралізації місцеві громади отримали кошти та право самостійно визначати напрями свого розвитку й ефективно використовувати наявні у них ресурси. А вже зараз їх гроші забирають на Київ.

Також у бюджеті не передбачені видатки на програму будівництва гуртожитків для військових-контрактників та підвищення грошового забезпечення нашим захисникам.

Бюджет 2020 можна охарактеризувати одним реченням: бюджет відмови від обіцянок".

budget

Відзначимо, що 5 листопада прем'єр-мініст Олексій Гончарук презентував проект бюджету на 2020 й рік у другому читанні. За прийняття закону в цілому проголосували 280 парламентаріїв при мінімально необхідній кількості в 226 голосів, проти висловилися 50 депутатів.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.