Запорізький автозавод розпочав виробництво нової моделі шкільних автобусів

Відтепер, українським закладам середньої освіти доступна модифікація автобуса малого класу «Шкільний».

Український виробник автобусної техніки, Запорізький автомобілебудівний завод, виводить на ринок нову модель автобуса, яка зможе задовольнити потреби українських шкіл з перевезення учнів і супроводжуючих осіб. Про це повідомляє сайт заводу.

Шкільний автобус розроблений на базі моделі приміського автобуса ЗАЗ А08, який встиг успішно себе зарекомендувати як на українському, так і на польському ринку автоперевезень. 

Автобус оснащений дизельним 4-циліндровим двигуном Weichai (WP3NQ140E50) обсягом 3 літри і потужністю 135 к.с. з турбонаддувом. Салон розрахований на перевезення виключно пасажирів, що сидять, і обладнаний пасажирськими сидіннями, призначених для школярів молодших, середніх і старших класів, а також місцями для супроводжуючих осіб. Загальна ж кількість місць дозволяє перевозити 30 осіб.

Пасажирські сидіння, призначені для школярів молодших, середніх і старших класів, обладнані двоточковими інерційними ременями безпеки, з підлокітниками. Сидіння для школярів молодших класів розташовані в передній частині автобуса перед сидіннями для школярів середніх і старших класів.

У салоні є два місця для супроводжуючих осіб. Одне з них розташоване в передній частині пасажирського салону, а друге — в задній частині. Розташування сидінь дозволяє супроводжуючим особам здійснювати нагляд за школярами під час руху автобуса.

Під сидіннями для школярів розташовані сітки для шкільних портфелів (ранців, рюкзаків і т.д.), при цьому для ніг пасажирів залишається достатньо місця. Додаткові місця для ранців також в передній частині салону.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.