«Укрзалізниця» повідомила про загибель героя-залізничника

Машиніст тепловоза Роман Семененко відправив родину в безпечне місце, а сам приєднався до руху спротиву.

Залізнична компанія України повідомила у Facebook про трагічну загибель одного зі своїх співробітників, який боровся з російськими окупантами.

"Безжальна війна забрала життя справжнього українського патріота, героя-залізничника, який навіть в окупації мужньо виконав свій обов’язок перед Україною, - йдеться у повідомленні.

Роман Семененко працював машиністом тепловоза Пологівського локомотивного депо регіональної філії «Придніпровська залізниця. Він з залізничної династії, продовжив справу батька та старшого брата.

Коли Пологи окупувала російські загарбники, залізничник відправив родину в безпечне місце, а сам приєднався до місцевого руху спротиву. Його учасники дієво дошкуляли ворогу.

За інформацією одного з побратимів, окупанти вистежили Романа й арештували. Катували й допитували, вимагаючи розкрити інформацію про схрон зброї та місцезнаходження старшого брата, який разом з іншими пологівчанами протидіяли ворогам у Запорізькій області. Роман не зізнався й нікого не здав. 4 травня його розстріляли...

У Романа залишилися дружина та тринадцятирічна донька Поліна.

Пам'ять про нескореного колегу-залізничника, який до останніх хвилин життя боровся з ворогом, назавжди збережуть у рідному колективі.

Вічна пам’ять герою! Не забудемо!"

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.