На захист України вже прибули німецькі установки САУ PzH 2000

Це залізний аргумент у контрбатарейній боротьбі с РФ.

Збройні Сили України поповнились новим самохідними артилерійськими установками PzH 2000, які дійсно довго чекали від Німеччини та Нідерландам. Про те, що САУ вже в Україні та готові до бою повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, - пише видання "Defense Express"

"В українській артилерійський родині з‘явилися німецькі Panzerhaubitze2000 з підготовленими українськими екіпажами. Важливо. Це вже 6-й вид артилерії 155-мм калібру, який посилює нашу оборону. Наші воїни вже б’ють ворога з допомогою M777, FH70, M109, AHS Krab та Caesar. Відтепер до цього "клубу найкращих" долучився PzH 2000", - заявив міністр оборони. А також подякував міністеркам оборони Німеччини та Нідерландів Крістіні Ламбрехт та Кайсі Оллонґрен.

Мова орієнтовно йде про 12 одиниць PzH 2000, сім з яких передав Берлін, а ще п'ять Амстердам. Навчання розрахунків тривало рекордні 40 днів.

Водночас PzH 2000 часто і доволі справедливо називається однією з найкращих САУ у світі. Зокрема саме цій артсистемі належить абсолютний рекорд з дальності стрільби для систем 155-мм з довжиною ствола 55 калібрів - 67 кілометрів активно-рективним снарядом.

А робочі практичні дальності для неї становлять до 36 км звичайним боєприпасом та до 40-47 км снарядом з покращеною балістикою. Це дозоляє "перестрілювати" будь-яку російську артилерійську систему на 10-15 км.

До цієї переваги додається швидкострільністьу 10-12 пострілів за хвилину завдяки автоматизованій подачі та досиланню снарядів. І такий шквал вогню множиться на виключну точність, яка забезпечується цифровою системою управління вогнем із балістичним радаром.

PzH 2

Остання також дозволяє здійснювати вогневий прийом MRSI (Multiple round simultaneous impact) коли одна САУ здійснює серію пострілів таким чином, щоб вони одночасно розірвались у точці прицілювання.

На додачу до цього високопрохідне гусеничне шасі та бронювання, що має виключне значення в умовах контрбатарейної боротьби з огляду на живучість системи.

Характеристики PzH 2000

Калібр: 155 мм
Довжина ствола: 52 калібри
Дальність стрільби звичайним снарядом: до 47 км (снарядом з поліпшеною балістикою), 67 км (активно-реактивним)
Дальність стрільби снарядом ERFB: до 47 км
Дальність стрільби активно-реактивним снарядом: до 67 км (зафіксовано 6 листопада 2019 року)
Бойова вага: 55,8
Максимальна швидкість: 67 км/год

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.