На Telegram-канали за відстеження руху ракет чекає кримінальна відповідальність

Повідомляти в реальному часі про рух ворожих ракет і дронів не можна.

Telegram-каналам, які відслідковують рухи ракет та безпілотників Росії, може загрожувати кримінальна відповідальність. Про це заявив спікер Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону в середу, 22 березня.

"Ви бачите, яка кількість Telegram-каналів зараз створена. Хто їх контролює, це дуже важливе питання, воно врешті-решт станом на зараз вимагає особливого контролю. Йдеться не про офіційні Telegram-канали керівників місцевої влади, а тих, які інформують про рух ворожих ракет, Шахедів", - сказав він.

Ігнат зазначив, що найближчим часом, можливо, буде прийнято серйозні рішення, можливі й кримінальні справи, якщо буде підстава для цього.

"Бо деякі Telegram-канали в режимі реального часу подають інформацію про рух БПЛА і ракет, є скріншоти з системи Віраж планшет, як вони їх отримують - це ще окрема розмова. На таких скріншотах вказується час і місце перебування ворожих дронів або їхнє зникнення з радарів ", - сказав спікер Повітряних сил ЗСУ.

kanali

До повідомлень такого типу з'явилися питання...

Ігнат попередив адміністраторів цих Telegram-каналів, що це - злочин проти України, інформування ворога. "Вживатимуться певні заходи, матеріали передані до відповідних органів", - наголосив він.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.