Україна отримала 3D-принтери для друку запчастин - Пентагон

Спеціальні 3D-принтери промислового рівня для друку частин до техніки були доставлені в Україну в серпні.

Сполучені Штати Америки у серпні передали Україні промислові 3D принтери, за допомогою яких можна друкувати запчастини до військової техніки на полі бою. Про це у п'ятницю, 15 вересня, заявив помічник керівника Пентагону з питань закупівель та утримання Вільям ЛаПлант, передає Голос Америки.

Він зазначив, що українські фахівці вже опанували техніку і можуть друкувати необхідні запчастини. 

ЛаПлант припустив, що наявність в української сторони даних принтерів "змінює ситуацію", оскільки пристрої прискорюють процес відновлення пошкодженої на фронті техніки та відкривають нові можливості.

"Ви можете робити чудові речі за допомогою 3D-друку, не тільки через швидкість. Ви можете фактично виробляти деталі, які ви не могли виготовити у звичайних умовах", - звернув увагу представник Пентагону.

Він додав, що в Україні фахівці після початку широкомасштабного вторгнення РФ стали за власною ініціативою друкувати 3D запчастини та деталі, навіть без відповідних дозволів, і не маючи пакетів технічних даних.

"Знаєте, як кажуть, коли твоя країна зазнає екзистенційної атаки, закони про інтелектуальну власність лише трохи мають значення. Тож ми навели з цим порядок разом. Тепер у них є всі пакети технічних даних", - зауважив він.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.