Викрали та катували, бо заборонив гасити російську техніку: історія рятувальника з Херсонщини

80 діб протримали росіяни "на підвалі" начальника Білозерської пожежно-рятувальної частини ДСНС Сергій Короля. Викрали та катували - через жорстку і принципову позицію рятувальника.

Сергій забороняв гасити ворожу техніку та склади боєприпасів, - повідомляє прес-служба ДСНС.

"Ми приїхали, дивимся, а там палає один автомобіль військових рф. Інший - ось-ось має спалахнути. На нас направили автомати і сказали під дулом гасити загоряння. Я відмовився та пізніше мене забрали", - згадує рятувальник.

Викрали Сергія буквально після цієї пожежі. Чоловіку зав'язали руки скотчем, на голову надягли шапку і завели в камеру. 

"Сказали, що я можу зняти шапку і я побачив людей, з  якими знаходжуся в камері. Після цього застосовували силу, застосовували гумові кийки, одягали кайданки, застосовували електрошокери. Таким чином змушували до співпраці з ними. І давали два галетних печива та півлітра води на два дні ", - розповідає Сергій.

Рятувальника тримали разом із десятками викрадених людей. В будівлі обласної поліції росіяни облаштували камери для допитів і тортур. 

sergi 2

Жоден рятувальник  Білозерської частини не пішов на співпрацю із ворогом. 

Уже 11 листопада 2022 року підрозділи системи МВС одними із перших зайшли у щойно деокуповане місто, щоб почати стабілізаційні заходи та повернути безпеку на вулиці.

Нині Сергій Король - на службі та справно виконує свої обов'язки. 

Детальніше - у Документальному проєкті МВС "Херсон. Рік після звільнення".

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.