Російські пропагандисти написали новину про "перегрупування військ" біля Дніпра, а згодом її анулювали

Про що це може казати.

Головні російські пропагандистські ресурси -  "РИА Новости""ТАСС"РБК - вранці 13 листопада оприлюднили новину про те, що командування загарбників РФ вирішило перегрупувати війська та перекинути їх на "більш вигідні" позиції. Через деякий час вони офіційно скасували цю новину, а міноборони країни-агресора розсилку новини назвало "провокацією".

Текст новини, який досі можна знайти у пошуку, виглядав так:

prop2

"Командування угруповання військ "Дніпро" вирішило перекинути війська на більш вигідні позиції, повідомило Міноборони. Вони розташовуватимуться на схід від річки Дніпро. Як зазначили у відомстві, після перегрупування звільняться сили, які задіють для наступу на інших напрямках".

Згодом пропагандисти повідомили про анулювання цього інформаційного повідомлення. А міноборони РФ заявило, що "розсилка неправдивого повідомлення про "перегрупування" військ у районі Дніпра нібито від імені прес-центру Міноборони Росії є провокацією".

Така ситуація для обох російських державних інформаційних агенцій доволі дивна, бо навряд у таких питаннях, особливо коли мова йде про черговий жест "доброї волі" та "перегрупування" армії РФ, там є простір для будь-яких фантазій, - пише видання DEFENSE EXPRESS. - З одного боку дійсно існує опосередкована інформація про певні й успішні дії Сил оборони України на лівому березні Дніпра у районі Херсону. Також наприкінці жовтня з'явилась інформація, що з посади командувача російського угрупування "Днепр" було знято генерал-полковника Олега Макаревича, якого замінили на генерал-полковника десантно-повітряних сил Михайла Теплинського.

prop3

Також один з учасників спільноти "Інформаційний Спротив" Костянтин Машовець відмітив те, що ворог дуже обмежено використовує резерви сили для протидії утворенню плацдарму та тримає на цій ділянці обмежені сили - 205-у, 144-у окремі мотострілецькі бригади, два полки 70-ї мотострілецької дивізії, окремі підрозділи 127-ої розвідувальної бригади, а також 177-й окремий полк морської піхоти, 171-й батальйон 7-ої десантно-штурмової дивізії, а також ряд окремих батальйонів типу "БАРС".

Якщо припустити, що у РФ дійсно плануються відійти від берега Дніпра, то необхідно враховувати те, що на лівому березі Дніпра у Херсонській області ворог не створив настільки глибокої багатоешелонованої оборони, про що свідчить аналіз ворожих укріплень з боку DeepState.

prop4

А другим ешелоном оборони на цій ділянці для РФ є умовна вісь Велика Кардашинка - Підлісне - Саги - Челбурда - Обривка у 6-10 км від гирла Дніпра. Але значним рубежем оборони ворога може стати вже сухий Північнокримський канал за яким по умовній лінії Брилівка - Каховка йде певне збільшення висоти рельєфу.

prop5

Водночас необхідно враховувати, що підтримка будь-якого плацдарму, а тим паче його розширення на іншому березі Дніпра означає величезне напруження ресурсів, сил та засобів.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.