Фаріон здала проукраїнського студента з Криму ФСБ

Колаборант Олександр Таліпов вже закликав Ірину Фаріон "не зупинятися" і здати все українське підпілля на окупованому півострові.

Скандальна мовознавицяІрина Фаріон "здала" Федеральній службі безпеки проукраїнського студента з окупованого Криму. 

У своєму Телеграм-каналі Фаріон опублікувала листа від студента Максима, у якому той писав, що чекає Збройні сили України в рідній Керчі та Севастополі, де навчається на факультеті української філології. Хлопець писав, що нібито не хоче чути від українських воїнів "мову окупації", тому дякує Фаріон за працю у контексті нещодавнього мовного скандалу, який спровокувала скандальна професорка.

Фаріон, публікуючи скриншот листа від Максима, не приховала його особисті дані. Ймовірно, вона розуміла, що наражає його на небезпеку.

fa3

Скриншот миттю підхопили російські пропагандисти, які дякували Фаріон за "співпрацю". ФСБ схопила студента та змусила вибачатися на камеру. Відео з Максимом з'явилося у мережі.

fa2

"Зі мною провели інтелігентну бесід (у Центрі окупантів з боротьби з екстремізмом - УНІАН), і я повністю відмовляюсь від своїх поглядів, бо розумію, що був не правий", - йдеться у його зверненні.

ВІДЕО

Колаборант і блогер Олександр Таліпов, який мешкає в Криму, у своєму Telegram-каналі стверджує, що затриманий юнак нібито заявляє, що підтримує Росію та її агресію проти України.

"Пропоную Ірині Фаріон не зупинятися на досягнутому і злити все кримське підпілля. "Щиро дякую" і сподіваюся на подальшу співпрацю!" — написав колаборант.

fa4

На момент публікації новини Ірина Фаріон ніяк не прокоментувала інцидент.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.