СБУ відкрила справу щодо «прослушки» у Залужного

У СБУ наголосили, що техніку виявлено не безпосередньо в кабінеті Валерія Залужного, а у одному з приміщень, яке могло в майбутньому використовуватись ним для роботи.

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом виявлення технічного пристрою в одному з потенційних місць дислокації головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Повідомляється, що провадження відкрито за статтею 359 ч.2 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України.

"Наголошуємо, що техніку виявлено не безпосередньо в кабінеті Валерія Залужного, а у одному з приміщень, яке могло в майбутньому використовуватись ним для роботи. За попередніми даними, виявлений пристрій перебував у неробочому стані. Будь-яких засобів накопичення інформації чи засобів віддаленої передачі аудіозаписів не виявлено. Даний технічний пристрій буде передано на експертизу. Співробітники СБУ вживають усіх передбачених законом заходів для розслідування даного правопорушення", - запевняють в СБУ.

В кабінеті головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного у неділю, 17 грудня, під час підготовки приміщення до роботи виявили пристрій для прослуховування.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.