Через брак снарядів ЗСУ згортають деякі операції (ДОПОВНЕНО)

Скорочення іноземної військової допомоги впливає на стан справ на полі бою.

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський повідомив агентству Reuters, що Збройні сили зіткнулися з нестачею артилерійських снарядів і згорнули деякі військові операції.

"Є проблема з боєприпасами, особливо пострадянськими (снарядами) - це 122 мм, 152 мм. І сьогодні ці проблеми існують по всій лінії фронту. Обсяги, які ми маємо сьогодні, не є достатніми для нас сьогодні, враховуючи наші потреби. Тому ми їх перерозподіляємо. Ми переплановуємо завдання, які ми ставили перед собою, і робимо їх меншими, тому що нам потрібно їх забезпечити", - сказав Олександр Тарнавський.

За словами командувача, твердить видання, "нестача артилерійських снарядів є "дуже великою проблемою", а скорочення іноземної військової допомоги впливає на стан справ на полі бою".

Командувач уточнив, що захисники на південно-східному фронті перейшли до оборони на одних ділянках, але намагаються наступати на інших.

Він додав, що російські війська також стикаються з проблемами з боєприпасами, але не розкрив деталей.

ДОПОВНЕНО 19.12

Збройні сили України не згортають свої операції, а переформатують їх під умови дефіциту снарядів. Про це у понеділок, 18 гурдня, заявив прес-секретар Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун в ефірі Київ 24.

Таким чином він прокоментував публікацію агентства Reuters, коментар якому раніше дав командувач оперативно-стратегічним угрупуванням військ (ОСУВ) Таврія Олександр Тарнавський. На думку Штупуна, в гонитві за гучним заголовком журналісти спотворили слова командувача.

"Боєприпаси перерозподіляються. Є зменшення (кількості) боєприпасів, це не секрет. Але говорити про повне згортання операцій... Ну, наприклад ОСУВ Таврія веде всього дві операції – оборонну і наступальну. Згорнути одну просто неможливо. Це зрозуміло всім військовим, але не зрозуміло всім цивільним", – сказав Штупун.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.