Зеленський відзначив нагородами 700 захисників

У вечірньому відеозверненні до народу президент повідомив, що серед нагороджених - п'ять Героїв України і чотири кавалери Хреста бойових заслуг.

У відеозверненні до народу України в останній день 2023 року президент Володимир Зеленський повідомив про відзначення державними нагородами майже 700 українських захисників.

"31 грудня. Другого року повномасштабної війни. Нашого опору. Напередодні я підписав кілька указів - указів про шану для наших воїнів, про нашу їм вдячність. І хочу про них сказати сьогодні. Майже 700 воїнів. Армія. Повітряні сили. ВМС. ГУР. Пʼять Героїв України, і чотири з них - саме розвідники, воїни Головного управління розвідки. Ті, про чию героїчну роботу зараз іще не можна розповідати, але яким ми всі маємо подякувати. Наші герої. Ще одна Золота Зірка Героя України - воїну Збройних Сил, молодшому сержанту Ігорю Тимощуку, я йому особисто вручив нагороду під час поїздки в Авдіївку. Це дуже міцний хлопець. Сильний командир. Один із тих, хто дійсно надихає", - сказав президент.

Ще одна почесна нагорода - Хрест бойових заслуг. Президент назвав імена чотирьої нагороджених цією відзнакою

"Ще чотири воїни відзначені зараз Хрестами бойових заслуг: солдат Олег Дуженький зі 130-го окремого розвідбату, солдат Микита Каляєв зі 115-ї окремої механізованої бригади корпусу резерву наших Сухопутних військ, капітан Богдан Мазуренко з 35-ї окремої бригади морської піхоти та майор Роман Стрижобик - 47-ма окрема механізована бригада. Дякую, хлопці, вам кожному! І за такими нагородами – назви, які говорять самі за себе, і хоробрість, яка тим красномовніша, чим менше слів додаєш до неї. Роботине, Запорізька область. Передмістя Горлівки, Донецька область. Херсонщина, лівобережжя Дніпра. Красногорівка і Степове, Донецька область", - повідомив Зеленський.

Звернення президент завершилося традиційними словами подяки тим, хто наближає перемогу.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.