Парламентські політичні партії у 2024 році планують висмоктати з бюджету 840,5 млн гривень

Лідер в апетиті - "Слуга народу".

У 2024 році в держбюджеті на фінансування парламентських партій передбачено менше коштів, ніж визначено законодавством. Фінансування для забороненої проросійської “Опозиційної платформи — за життя” у цьому році не заплановано і очікувані 148,3 млн гривень залишаться в бюджеті. Про це йдеться у відповіді НАЗК на запит Руху ЧЕСНО.

У бюджеті на 2023 рік кошти для ОПЗЖ були передбачені. Востаннє партія отримувала держфінансування у першому кварталі 2022 року, і ця сума становила 33 млн гривень.

rada dengi

У червні 2022 року проросійська партія ОПЗЖ була заборонена рішенням Восьмого апеляційного адміністративного суду. Вже у вересні НАЗК видало наказ про припинення державного фінансування партії. 

У бюджеті на 2023 рік кошти для ОПЗЖ були передбачені. Востаннє партія отримувала держфінансування у першому кварталі 2022 року, і ця сума становила 33 млн гривень.

У бюджеті на 2024 рік загалом закладено 840,5 млн гривень на фінансування статутної діяльності парламентських партій. Водночас відповідно до визначеної законодавством формули ця сума мала би становити 988,9 млн гривень. 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.