Острог попрощався з 30-річною снайперкою з Краматорська Катериною Шинкаренко

Місто зустріло Героїню на колінах...

16 квітня у місті Острог (Рівненська область) зустрічали тіло військовослужбовця-снайпера Катерини Шинкаренко, яка загинула у лютому цього року на Авдіївському напрямку. Місцеве видання "Район Острог" опублікувало дуже сильний та емоційний репортаж про те, як місто зустрічало Героїню.

"Спершу з'являється поліційна машина. Звучить печальна «Плине кача». Місто на колінах, - пише видання. - Чорне авто з написом на капоті «На щиті» припиняється під прапорами. Поряд з синьо-жовтими державними знаменами майорить приспущений прапор Острога. За хвилину авто продовжує рух. Йому під колеса летять квіти..."

На оголошений час громадської панахиди в центрі Острога знову збираються люди. Ще більше квітів. Багато матусь із колясками.

Біля Свято-Миколаївського храму очікує оркестр Центру культури, дозвілля та туризму виконкому Острозької міської ради, щоб провести військову з позивним «Віскі» у засвіти з належними почестями.

Траурну колону очолює чоловік із портретом полеглої. Їй назавжди тридцять. Далі товариш несе нагороди. Катерина за час служби була нагороджена орденом «За мужність» ІІІ ступеня, відзнакою Генерального штабу «Золотий хрест» та відзнакою Міністерства оборони України «Хрест доблесті». Також несуть прапор і церковні хоругви.

ostrog2

Машини спиняються. Пішоходи завмирають. На коліна опускаються всі – зокрема, багато школярів, які саме йдуть зі закладів освіти після уроків. Якщо придивитися, видно, як діти пильно вдивляються в сумну ходу, дехто закушує губи...

«Призначення людини на цій землі – точно не руйнування. Людина приходить на цю землю, аби будувати. Особливо, коли приходить жінка – народити й виховати дітей у любові до своєї землі, свого народу. Але, на жаль, війна така страшна, що і жінки теж змушені брати до рук зброю», – каже міський голова Острога Юрій Ягодка. - Людська доля не передбачувана. Катерина народилася у Краматорську. З родиною переїхала на захід України. Обрала для себе професію перукаря, але в червні 2020 року підписала контракт і стала розвідницею-снайперкою».

katya1

Процесія рушає. За Катериною Шинкаренко плаче місто і навіть небо...

Похоронили загиблу на Алеї героїв на Новому цвинтарі.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.