росія зламала супутникове мовлення України

Постраждали чотири десятки телеканалів.

У середу, 17 квітня, росія здійснила масштабну атаку на українські телеканали. Про це повідомили мовники, які постраждали від неї, - пише видання LIGA.net.

Група 1+1 media повідомила, що проблеми з супутниковим мовленням виникли у 39 телеканалів, які мовлять на супутнику Astra 4A. Зокрема, йдеться про 1+1 Україна, 1+1 Марафон, 2+2, ТЕТ, Kvartal TV, Плюсплюс, Бігуді тощо.

"Закликаємо українців дотримуватися інформаційної гігієни, аби не допомагати ворогу ширити дезінформацію. Всі ці дії рф коїть з метою дестабілізації ситуації в Україні. Рекомендуємо, за можливості, забезпечити приймання телевізійних сигналів телеканалів з різних альтернативних джерел — Т2, кабель, ОТТ, інтернет (сайти телеканалів, YouTube)", – йдеться в повідомленні.

Проблеми на цьому супутнику підтвердив 24 канал, який закликав глядачів слідкувати за ефіром в YouTube.

Хакерам також вдалося підмінити контент телеканалу Freeдом на супутнику Hot Bird 13G. О 15:06 замість нього почав мовити телеканал з логотипом "ZA Жизнь!". О 15:24 мовлення Freeдом на супутнику Hot Bird 13G було відновлено.

Це не перший подібний випадок. Цієї весни росія почала активно глушити сигнали українських телеканалів на супутниках Astra 4A та Hot Bird 13E, які належать європейським телекомунікаційним компаніям SES та Eutelsat. Попередня велика атака сталася 28 березня.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.