Уряд схвалив підвищення акцизів на алкоголь

Законопроєктом визначено графік щорічного збільшення ставок акцизного податку з 1 липня 2024 року по 31 грудня 2027 року.

Уряд схвалив законопроєкт про внесення змін до податкового кодексу України про наближення законодавства країни до законодавства ЄС в частині ставок акцизного податку. Про це в п'ятницю, 10 травня, повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Ухваленим документом пропонується позначити терміном "проміжні продукти" вина та інші зброджені напої (зокрема суміші зі зброджених напоїв та суміші на основі зброджених напоїв), фактична міцність яких вища за 1,2% об'ємних одиниць етилового спирту, але не вища за 22%.

Передбачено також збільшення ставки акцизного податку на 3,81 грн - з 8,42 до 12,23 грн за 1 літр для проміжних продуктів (до рівня чинної ставки на ігристі та газовані вина, зброджені напої, ароматизовані ігристі вина).

Законопроєктом визначено графік щорічного збільшення таких ставок з 1 липня 2024 року по 31 грудня 2027 року з огляду на загальну різницю між розмірами ставок, запланованих на 1 січня 2028 року, як це передбачено в чинному законодавстві.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.