Favbet забезпечила українські війська надійними машинами Peugeot

Компанія Favbet, відомий букмекерський бренд, упродовж усього військового конфлікту в Україні надає суттєву допомогу українській армії. У межах благодійної діяльності компанії її фонд Favbet Foundation закуповує і передає військовим життєво необхідну техніку та спорядження.

Favbet є однією з лідируючих компаній на українському ринку азартних розваг, пропонуючи користувачам безліч ігор від топових світових виробників. Додаток від оператора користується великою популярністю, і частіше за нього користувачі прагнуть лише завантажити Паріматч, а також додаток від 1win. Але ймовірно після таких успішних благодійних акцій компанія стане безсумнівним лідером ринку.

Постачання надійних пікапів Peugeot для спецпідрозділів

Минулого року Favbet Foundation закупила партію з 53 пікапів Peugeot Landtrek загальною вартістю 57 млн гривень. Автомобілі такого класу необхідні для забезпечення мобільності та виживання ударних груп і підрозділів спеціального призначення.

Пікапи Peugeot з посиленою підвіскою і додатковою комплектацією були передані ротам безпілотних літальних апаратів, що входять до складу "Армії дронів". Ці машини використовуються для транспортування бойових дронів, доставки розрахунків безпілотників до місця виконання завдань.

"Великий зручний кузов вміщує великі дрони. Машина проходить болота, вивозить пілотів БПЛА з передової позиції, справляється зі своїми завданнями", - розповів командир однієї з рот на позивний "Сомалі".

Успішне застосування пікапів Peugeot у бойових операціях

Як зазначають українські військові, пікапи Peugeot Landtrek відмінно зарекомендували себе в умовах бойових дій на Сході України. Машини демонструють високу надійність, прохідність і невибагливість у суворих умовах окопної війни.

"Ці автомобілі дають змогу операторам безпілотників швидко маневрувати, змінювати позицію, евакуюватися в разі обстрілів. У підсумку це дає нашим підрозділам важливу перевагу", - підкреслив представник Favbet Фаундейшн.

Бійці відзначають місткість кузова, хорошу прохідність по бездоріжжю, здатність перевозити важкі вантажі. Командування рот БПЛА ставить Peugeot вище інших пікапів за співвідношенням ціна/якість для умов війни. Механіки підрозділів обслуговують і ремонтують машини прямо на передовій.

Перспективи подальшої підтримки оборонних сил України

На сьогодні за сприяння Favbet Foundation українська армія отримала 260 одиниць автотехніки, 130 безпілотних літальних апаратів, сотні приладів спостереження та зв'язку. Загальна вартість переданих товарів - 210 млн гривень.

Як підкреслив глава представництва Favbet в Україні Андрій Матюха, компанія має намір і далі підтримувати оборонні сили країни. У планах - розширення номенклатури поставок озброєнь, екіпіровки, витратних матеріалів для українських військ.

Favbet готова до довгострокового стратегічного партнерства зі Збройними Силами України, доки не буде здобуто повну перемогу над російським агресором, підкреслив Матюха. Це в традиціях компанії - вкладати кошти на підтримку тих, хто захищає свою Батьківщину.

Така громадянська свідома позиція гідна поваги і має стати прикладом для іншого українського бізнесу, вважають у Favbet. Компанія закликає своїх партнерів і колег також робити посильний внесок у спільну справу боротьби з окупантами.

Очевидно, що світова та українська гральна індустрія розвиватиметься й надалі, про що ми вже писали раніше. І одним із драйверів такого зростання, безумовно, будуть саме компанії, подібні до розглянутої нами сьогодні.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.