На Полтавщині відкрився Бахмутський психоневрологічний інтернат

За місцем релокації закладу для мешканців Донецької області створені комфортні та безпечні умови проживання.

16 травня 2024 року, відновив свою роботу Бахмутський інтернат, релокований до Полтавської області, - повідомляє прес-служба Донецької ОДА.

Збереження життя та добробут людей залишається головним пріоритетом для керівництва Донецької області. Саме тому особлива увага приділяється евакуації громадян похилого віку та осіб з інвалідністю з громад, де ведуться активні бойові дії.  

За місцем релокації закладу для мешканців Донецької області, в тому числі маломобільних громадян, створені комфортні та безпечні умови проживання. Їм буде надаватися якісний стаціонарний догляд, реабілітація та соціальна підтримка.

int2

«Для нас головне - зберегти життя та гідність людей», - підкреслив під час відкриття релокованого закладу заступник голови облдержадміністрації Олександр Шевченко. Він висловив щиру подяку керівництву Полтавської облдержадміністрації та Великобудищанської громади за надану можливість розмістити інтернат на Полтавщині, а також Міжнародній організації з міграції, яка є постійним соціальним партнером області. 

Усі присутні висловили щиру віру в те, що спільними зусиллями вдасться подолати труднощі й створити для підопічних комфортні умови.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.