Принцип дії препарату Вімакс

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Вімакс форте являє собою лікарський засіб для лікування імпотенції (еректильної дисфункції) у чоловіків і являє собою вибірковий інгібітор фосфодіестерази V типу з досить вираженою дією.

Механізм ерекції полягає у виробленні оксиду азоту при дії на чоловічі ерогенні зони, також для розслаблення гладкої мускулатури кровоносних судин пеніса необхідно наявність фосфодіестерази. Подробиці тут.

Як діє Вімакс?

Фосфодіестераза V типу вступає у взаємодію з особливими речовинами в печеристому тілі пеніса, що веде до розширення судин і припливу крові до органу. Варто відзначити, що речовини, на які впливає Вімакс, знаходяться не тільки в статевих органах чоловіка, але і деяких інших органах – головному мозку, легенях, нирках, м'язах опорно-рухового апарату і всіх кровоносних судинах. Вплив препарату на речовини, що знаходяться в цих органах, в кілька тисяч разів менш виражено в порівнянні з впливом на ферменти печеристого тіла пеніса.

Побічні ефекти від прийняття даного препарату часто пояснюються тим, що сиаліс впливає на сітківку очей. Однак засіб не робить негативного впливу на очний тиск і не викликає інших змін в органах зору.

Примітний і той факт, що дія Вімакс (відгуки на який можна знайти в інтернеті) виникає тільки при наявності сексуального збудження. Він допомагає нормалізувати чоловічу статеву активність, надаючи сприятливий вплив на ерекцію. Його дію можна помітити через 15 хвилин після прийому препарату, зберігається воно протягом півтори доби. Здоровий чоловік може не побоюватися впливу препарату на кров'яний тиск або серцево-судинну систему, також при прийомі Вимакса не погіршується сприйняття кольору в порівнянні з іншими препаратами подібного роду (віагра, левітра).

Часті причини проблем з еякуляцією

Органічні (фізіологічні) причини можуть полягати в наслідки цукрового діабету, перенесених операцій і травм хребта, запальних захворювань сечостатевої системи (обструктивний везикуліт), або вродженій відсутності сім'яних протоків.

Психологічні причини порушення емісії – страхи, фобії різного походження і спрямованості, в основному страх втратити ерекцію, на тлі якого еякуляція підсвідомо прирівнюється «до поразки» і пригнічується.

Для призначення адекватного лікування імпотенції в першу чергу лікар повинен встановити причини, які призвели до порушення в роботі статевої системи. Курс лікування буде прямо залежати від того, до якого типу відноситься імпотенція у конкретному випадку – вона може мати психологічну або фізіологічну підоснову.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.