Як вибрати якісний жорсткий матрац для комфортного сну в інтернеті?

Всупереч усталеному стереотипу, жорсткі матраци ортопедичні сприятливо впливають на здоров'я опорно рухового системи.

Про це стверджують лікарі-ортопеди, але не менш показові відгуки користувачів. Відпочинок на жорстких моделях сприяє правильному формуванню хребетного стовпа, профілактиці сколіозу і інших захворювань опорно-рухового апарату.

Хребет людини активно формується приблизно до тридцяти років. З цього випливає, що сон на жорстких ортопедичних матрацах рекомендований як дітям, так і дорослим. Завдяки даним виробам можна вберегти себе від більшості захворювань хребта, суглобів і судин.

І все ж багато вперто відмовляються від такого корисного придбання, продовжуючи спати на незручних ліжках і старих злежалих ліжках. Більш того, деякі і зовсім відпочивають на жорстких дошках, тим самим завдаючи серйозної шкоди власному здоров'ю. Спальне місце повинне бути максимально комфортним і придатним для відпочинку, адже саме під час сну організму людини отримує можливість повністю відновитися і розслабитися. У спробі заощадити на покупці матраца ви втрачаєте найголовніше - турботу про здоров'я і власний комфорт.

Чи всім показані жорсткі матраци? Зрозуміло, щодо даних виробів є деякі протипоказання і обмеження:

  • Людям, які не мають проблем з опорно-руховою системою, слід вибирати моделі середнього ступеня жорсткості.
  • При періодичних болях в спині і попереку краще зупинити вибір на жорсткому матраці.
  • Людям, що страждають на остеохондроз і суміжними захворюваннями хребта, лікарі радять вибирати безпружинні ортопедичні ліжка з наповненням з латексної піни.
  • Кращий вибір для дітей - спеціальні дитячі матраци. Підбирати їх потрібно строго з урахуванням віку дитини. Малюкам до 3 років рекомендований відпочинок на жорстких ліжках, дітям дошкільного та шкільного віку можна придбати латексний варіант на блоці незалежних пружин.

Цікавий факт: відпочинок на жорстких моделях допомагає позбавитися від зайвої ваги. На думку дієтологів, сон на такому матраці підтримує організм в тонусі і тим самим адаптує його до схуднення.

Особливості жорстких ортопедичних матраців

Матеріал наповнення - визначальний фактор, від якого залежить ступінь жорсткості матраца. У випадку з жорсткими моделями, мова йде про койри кокоса, екологічно чистому наповнювачі. Даний матеріал являє собою волокна кокосової пальми, що пройшли багатоетапну обробку.

Чим щільніше койра прилягає до поверхні матраца, тим вище ступінь його жорсткості. Якщо прошарок койри кокоса покрита додатковим шаром латексу, такий матрац буде більш пружним і досить жорстким.

Вибір ступеня жорсткості ортопедичної ліжку носить індивідуальний характер і напряму залежить від особистих переваг користувача, його віку та стану здоров'я. Перш ніж купити матрац з цього каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/, уважно ознайомтеся з матеріалами його виготовлення, кількістю шарів наповнювачів. Також значення має щільність пружин на квадратний метр: чим вона вища, тим більше виражений ортопедичний ефект.

Пам'ятайте: матрац не варто вибирати абияк. Цей виріб визначає якість сну і прямим чином впливає на самопочуття, настрій, працездатність людини. Що не менш важливо, завдяки якісному матрацу можна уникнути розвитку більшості захворювань хребта.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.