Брекети: навіщо вони потрібні та як працюють?

Брекети: навіщо вони потрібні та як працюють?

Прекрасна приваблива посмішка – тренд сучасного часу. Але, не всі мають рівні та здорові зуби. Соромлячись своєї усмішки, багато хто може стикатися з комплексами, але це зовсім неправильно.

Сучасна ортодонтія може вирішити цю проблему за допомогою нової конструкції. Ціна брекетів доступна, незважаючи на практичність їх використання. Ви більше не хочете миритись із кривими зубами? Тоді звертайтеся до лікаря та виправте проблему.

У чому полягає суть роботи брекетів?

Брекети – незнімні конструкції, які дозволяють коригувати прикус та усувати дефекти нерівності зубів. Суть їх впливу заснована на силі опору: система фіксується замочками, а дуга, що їх з'єднує, повертається в потрібне положення, і зуби вирівнюються. Замовити брекети ви можете у https://breket.com.ua/. Незалежно від того, який варіант ви виберете, їх вплив буде ґрунтуватися на невеликому, але постійному тиску. Лікар повинен регулярно проводити зміну ступеня тиску та коригування.

Виправлення прикусу відбувається повільно, тому може знадобитися кілька років, щоб вирішити проблему. Усі брекети можна поділити:

  • За матеріалом: полімер, метал, пластик, сапфір чи комбінація матеріалів;
  • За методом з'єднання пластинок з дугою: стандартні та саморегулюючі;
  • За місцем встановлення: зовнішні та внутрішні;

Лікар проведе огляд та зможе вказати, який варіант буде ефективним у вашому випадку.

Яку систему вибрати: з лігатурою чи без?

Точно відповісти на це питання не вдасться. Якщо вибирати з естетичним ухилом, найкращою буде система без лігатури. Це може бути конструкція, що саморегулюється та має найбільшу ефективність. Головне завдання будь-якої системи – вирівнювання зубного ряду та надання прикусу анатомічно правильного напрямку. Якщо аномалія нескладна, то можна використовувати систему без лігатури, а якщо дефект серйозний, то доведеться вибрати лігатурний варіант. Який варіант вибрати? У цьому вам допоможе спеціаліст.

Чи довго носити брекети?

Тривалість виправлення прикусу буде відрізнятися в кожному окремому випадку, але в стандартному варіанті це займе 2-3 роки. Цього часу буде достатньо, щоб виправити проблему та отримати рівні зуби. Якщо аномалія несуттєва, то може знадобитися лише рік. Тривалість лікування багато в чому залежить як від проблеми, так і від обраних брекетів. Але, в будь-якому випадку, доведеться трохи потерпіти, щоби отримати гарну посмішку.

Встановлення системи займе небагато часу, після чого лікар повідомить періодичність відвідування. Навіщо це потрібно? Систему потрібно коригувати і налаштовувати під зміни, щоб зуби мали правильний напрямок зростання. Зазнавши трохи незручностей, ви зможете отримати красиву та привабливу посмішку

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.