ВООЗ закликала знову носити маски через COVID

В організації закликають владу країн надати доступ до надійних тестів, методів лікування та вакцин.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) радить повернутися до дотримання маскового режиму та соціального дистанціювання для уникнення зараження на COVID-19. Бути обачними у п'ятницю, 5 січня, закликав у Twitter (X) генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреїсус.

"Захворювання дихальних шляхів, спричинені COVID19, грипом та іншими патогенами, зростають у багатьох країнах протягом кількох тижнів, і очікується, що це продовжиться після останніх свят", - йдеться в повідомленні.

Керівник ВООЗ нагадав про такі дієві засоби захисту як маски, вакцинація та тестування.

"Обов'язково пройдіть тестування та за потреби зверніться за допомогою, оскільки лікування COVID-19 може запобігти важким захворюванням і смерті. Продовжуйте використовувати маски, вентиляцію та дистанцію, щоб зменшити вплив, і переконайтеся, що ви та ваші близькі зробили щеплення проти COVID-19 та грипу", - рекомендував Гебрейєсус.

Yа початку грудня повідомлялося, що в Україні щотижня госпіталізують у середньому по 4200 пацієнтів з гострими респіраторними вірусними інфекціями. Захворюваність на коронавірус серед них займає до 35%, але статистика щотижня зростає.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.