Як білоруські прикордонники полювали на український дрон

Лайки було багато, результат - нуль.

Білоруські прикордонники зганьбилися, коли спробували відкрити вогонь по українському дрону, що моніторив лінію державного кордону України. Білоруси так і не змогли попасти в БПЛА в жодному положенні: ні стоячи, ні лежачи. Про це в середу, 3 травня, повідомив військовий кореспондент Андрій Цаплієнко і виклав на своєму Telegram-каналі відео з записом того, як ця курйозна подія виглядала з повітря.

Він зазначив, що тому відео, яке виклала білоруська сторона крім "тупих команд лейтенанта і матюків підлеглих нічого не зрозуміло".

На відео з українського дрона можна помітити, що білоруські прикордонники "розгубили" всю свою майстерність - вони не змогли жодного разу попасти в ціль. Поруч із трьома невправними бійцями стояв лейтенант, який підбадьорював їх своїми криками та намагався нагадати їм "як було на навчаннях".   

"Можете лише представити, як посміялися наші захисники кордону, коли спостерігали за цим на екрані монітору", - зазначив Цаплієнко.

Журналіст на тлі цього відео додав, що "білорусам, які підтримують Росію в розв’язаній війні проти України" навіть не слід думати про те, щоб "іти до нас зі зброєю в руках".

"Дивлячись на дії білоруських прикордонників, можна сказати, що вони не готові до протидії ударним Мавікам, якщо навіть звичайний спостережний малорухомий БПЛА для них важка ціль", - підкреслив він.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.