«ФАРІOFF»: львівські студенти вимагають звільнення Фаріон

Учні вишу вийшли на мітинг під стіни навчального закладу, а також скандують свої вимоги в головному корпусі університету.

Студенти Львівської політехніки (ЛП) вимагають мітингують під головним корпусу університету. Учні вишу вимагають, що ректорат звільнив викладачку Ірину Фаріон на тлі серії скандалів, пов'язаних з нею. Про це свідчать відео, що потрапили в соцмережі.

Кадри роликів демонструють мітингувальники з плакати, де написано "Фаріон Ірина ганьбить Україну" та "Фаріон геть".

Скандування відбувається не тільки під стінами закладу, але й в головному корпусі вишу.

Нагадаємо, що перший скандал почався 5 листопада, коли вийшов ефір програми Рандеву з Яніною Соколовою. Там Ірина Фаріон розкритикувала російськомовних українських військових, зокрема з Третьої штурмової бригади (створена на базі добровольчого формування Азов). 

Як ми вже писали, в окупованому Криму затримали студента сімферопольського університету Максима Глєбова та змусили вибачитись за підтримку України. Студент потрапив поле зору російських силових структур після того, як написав лист подяки українському політику Ірині Фаріон, в якому підтримує її позицію щодо заборони в Україні російської мови, вважає Крим українською і чекає на прихід ЗСУ.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.