Максим Єфімов: «Закон про мову має ознаки аморальності»

Рейтинг:  3 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Народний депутат України Максим Єфімов (Краматорськ) висловив в Facebook думку про новий закон про державну мову.

"У кожного закону є дух і буква. Не вдаючись до деталей «Закону про мову», подивимось на його ідею, - пише депутат. - Він, начебто, повинен консолідувати українську націю навколо мови. Але, якщо між жінкою і чоловіком є непорозуміння, а хтось авторитетний (наприклад батько жінки) прийде і скаже: «тепер чоловік буде слухатися жінку, щоб вона не сказала» - чи виправить це ситуацію, чи не наблизить родину до розлучення, про яке взагалі не йшлося?

Закон має ознаки аморальності, бо:

1) Зраджує мільйони руськомовних українців (російськомовні – слово, що навмисно дискредитує їх), які за радянських часів на референдумі обрали Україну (нагадаємо, що таких навіть в Донецькій і Луганській областях було понад 80 процентів). Наша незалежна країна існує завдяки їм, а ми віднімемо у них, вже літніх людей, що не встигнуть перенавчитися, право на нормальне життя.

2) Надасть в руки будь-якої влади зброю проти опонентів, коли, через невизначеність критеріїв, «своїм» можна буде як сьогодні лише перекручувати російські слова, а інших будуть переслідувати та цькувати за буцімто незнання української.

3) Перетворить на злочин подальший дискурс про мову спілкування в Україні та загонить у підпілля всіх з ним незгодних. Якщо сьогодні у незгодних з владою була можливість висловитися на виборах (чим вони скористалися), то неможливість легального спротиву може призвести до нелегальних методів боротьби та розколу нації".

Комментарии

-1 # КИРУЦА 26.04.2019 17:34
Від кого - від кого, а від пана Єфімова такого поняття не очікувала. Вдома та з сусідами, знайомими говоримо російською, греькою, татарською тощо..., а державна є державна мова. Тай пан Єфімов начеб-то не домашній пацан, а ДЕРЖВНА особа!
Ответить
-1 # Степан Б 26.04.2019 13:29
А можливо справа в тому , що пану Єфімову потрібно вивчити Рідну Українську Мову?! Тоді й сліди аморальності у нього зникнуть!!! Звісно, якщо в нього буде таке бажання!
Ответить

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.