Чим виправдана вартість стрижки в барбершопі

Чим виправдана вартість стрижки в барбершопі

Можна помітити, що вартість стрижок в барбершопі найчастіше вища, ніж у звичайній перукарні. Роль стрижки недооцінена, тому що саме вона впливає на ваше уявлення на переговорах, романтичному побаченні або просто прогулянках.

Розповімо про ціноутворення.

Професіоналізм найважливіше

Головна відмінність полягає в орієнтуванні виключно на чоловічі стрижки та постійний розвиток саме в цій сфері. Хороший барбер бачить у кожному клієнті можливість висловити свій авторський підхід і протестувати потенціал. Тут працюють справжні професіонали, які вміють чути клієнта і показувати найкращий з можливих результатів.

Талановиті барбери

Особливо талановиті майстри завжди в кінцевому підсумку приходять в барбершопи, тому що тут платять краще і є правильна атмосфера, та й клієнти завжди розраховують на щось грандіозне. Не завжди перукарі можуть задовольнити всі прохання клієнта, чого не скажеш про барбері. Кожен співробітник проходить курси й готовий навіть до складної роботи.

Комфортна атмосфера

Дуже важливо враховувати, що в хорошому барбершопі ви не тільки стрижетеся, але і відпочиваєте одночасно. Всередині все зроблено зі смаком, є холодні напої та можливість розслабитися. Барбери також спілкуються з вами та готові підтримати улюблені теми для розмови. Також тут розташовані круті крісла, які одним своїм виглядом показують брутальність закладу. Це справжній чоловічий клуб, де ви господар і ви отримуєте задоволення.

Переваги якісної косметики

У більшості своїй використовується найякісніші косметичні засоби, які допоможуть зробити зачіску унікальною і поліпшити шкіру голови. Хороший барбер завжди працює на результат і тому не шкодує використовувати кошти для відходу. У барбершопі також можна купити для себе один із коштів або отримати пораду про найбільш ефективну додаткову косметику.

Всі барбери вчаться:

  • правильно використовувати косметичні засоби;
  • враховувати алергію та інші особливості клієнта;
  • комбінувати та поєднувати різні баночки косметики.

Загалом ви отримуєте повний набір догляду за своїм волоссям.

Гігієна та чистота

У барбершопі уважно ставляться до гігієни засобів для стрижки, завдяки чому можна розраховувати на використання тільки одноразових лез, дезінфекцію парукарського інструменту й миття рук. Найчастіше у звичайній перукарні стежать тільки за ножицями, занурюючи їх у воду, що є грубим порушенням санітарних норм.

Також використовується професійна техніка, яка була куплена спеціально для створення крутих зачісок. У цей список можна включити машинки, ножиці, різні бритви, в тому числі й небезпечного типу.

Напої та бонуси

Під час відвідування можна розраховувати на напої та різні бонуси, каву або чай. Співробітники завжди готові вам допомогти й піти на зустріч, тому не соромтеся говорити про свої бажання. Можна на одній хвилі з усіма обговорити футбол, останні справи або цікаві історії. Це емоційний відпочинок і можливість добре провести час.

Особливий настрій

Ну і головним залишається настрій клієнта, який обов'язково підвищується від уваги барбера до деталей і можливості отримати відмінну зачіску. Перевірити це ви можете записавшись на сеанс вже зараз!

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.