У Берліні жінкам дозволили купатися в басейнах топлес

Це рішення, підкреслили в офісі берлінського омбудсмена, "створить рівні права для всіх берлінців — чоловіків, жінок або небінарних персон".

Влада Берліна дозволила людям будь-якого гендера перебувати в басейнах топлес. Про це пише Die Welt із посиланням на заяву департаменту сенату Берліна з питань юстиції, різноманіття та боротьби з дискримінацією.

Відповідне рішення було ухвалено після розгляду позову, поданого 33-річною місцевою мешканкою. У грудні 2022 року персонал одного з басейнів, де вона знаходилася топлес, зажадав від неї прикрити груди. Жінка відмовилася, через що їй довелося залишити басейн.

У своєму позові заявниця вказала, що правила басейну не містили жодних ґендерних обмежень, а від відвідувачів потрібно було лише носити купальний костюм, без уточнення, яким він має бути.

У новій ухвалі влади зазначається, що купання топлес з цього моменту, крім іншого, буде дозволено «для жінок або людей з жіночими грудьми». Це рішення, підкреслили в офісі берлінського омбудсмена, створить рівні права для всіх берлінців — чоловіків, жінок або небінарних персон.

Першим німецьким містом, яке дозволило купатися в басейнах топлес, був Геттінген, що знаходиться в Нижній Саксонії. Це сталося у травні 2022 року. Наприкінці року аналогічне рішення ухвалила адміністрація столиці та найбільшого міста Нижньої Саксонії – Ганновера.

Джерело: "Медуза"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.