В Татарстані завдано удару по заводу, де виробляють «Шахеди»

За атакою Головне управління розвідки Міноборони України.

Влада суб'єкта РФ республіки Татарстан заявила про атаку дронів на підприємства в Єлабузі та Нижньокамську, внаслідок чого стався вибух і є постраждалі, раніше повідомляли, що вЄлабузі збирають "Шахеди".

Про це заявили влада Татарстану, російські ЗМІ та російські Telegram-канали, а також джерела "Української правди" у ГУР 

"Сьогодні вранці на підприємства Татарстану в Єлабузі та Нижньокамську було здійснено атаку безпілотних літальних апаратів. Серйозних руйнувань немає, технологічний процес підприємств не порушений. У Єлабузі, на жаль, є постраждалі внаслідок руйнування приміщення. Їм надається вся необхідна допомога", - заявила влада Татарстану.

У російських Telegram-каналах з'явилося відео одного з ударів.

На ролику видно, як дрон врізається в будівлю, внаслідок чого стається великий вибух, люди на передньому плані від переляку падають на землю. 

ВІДЕО

За попередньою інформацією, пошкоджено один із заводів і гуртожиток, очевидці говорять про шонайменше два прильоти.

Деякі джерела повідомляють, що пошкоджено комплекс із восьми хостелів, який збудували для співробітників особливої економічної зони та студентів місцевого коледжу Алабуга Політех у 2022 році.

РБК-Україна стверджує, що це операція ГУР Міноборони України, і що пошкоджено завод, на якому збирають Шахеди. Але у самому ГУР цю інформацію поки що не підтвердили.

ПО ТЕМІ:  У Татарстані студентів коледжу примусово залучають до збирання «шахедів»

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.